Letní akce

Přinášíme inspirace a tipy na letní akce, kde dobrá nálada a Prima zmrzlina nemůže chybět.

Rozpal to, šéfe

Zdeněk Pohlreich v pořadu Rozpal to, šéfe! připravuje a servíruje dobroty z nejrůznějších surovin a ingrediencí. V některých dílech vystupuje i Prima zmrzlina jako hrdina jeho kulinářských počinů. Inspirujte se netradičními recepty od mistra kuchaře a nebojte se je vyzkoušet I doma.

Rozpal to, šéfe! III (5)

Rozpal to, šéfe! III (7)

Banán se zmrzlinou

Ingredience:

  • banán
  • vanilková zmrzlina
  • moučkový cukr
  • mléko
  • mouka
  • vejce
  • meduňka
  • olej
  • mořská sůl

Postup:

Nejdříve si připravte těstíčko: v misce smíchejte mouku s mlékem a špetkou mořské soli. Pak vmíchejte vajíčko a vyšlehejte. Vložte banán, obalte a dejte smažit do pánve, kde jste nechali rozpálit olej.
Pak položte na papírový ubrousek a nechte okapat. Talíř posypejte moučkovým cukrem, nandejte banány, navrch opět posypejte cukrem a podávejte s vanilkovou zmrzlinou a lístkem meduňky.

PEUGEOT EMOTION DAY

Nastartujte své emoce i chuťové buňky a zažijte jedinečný pocit z řízení!

Kdy: 9.5. – 29.6.2018
Kde: po celé České republice

Jedinečná možnost posadit se za volant vozů Peugeot a otestovat nejnovější modely. Osvěžení během celé akce pro vás bude zajišťovat Prima zmrzlina.

PRAHA PIJE VÍNO

Blíží se největší vinařský festival v metropoli zaměřený na autentická vína ze střední Evropy a Prima zmrzlina tam nemůže chybět!

Kdy: 18. a 19. května 2018
Kde: Novoměstské radnice na Karlově náměstí, Praha

Můžete se těšit na více než 60 vinařů z rodinných vinařství z území bývalého Habsburského mocnářství, řadu hostů z dalších regionů celé Evropy. Součástí festivalu bude Food Corner s Relax zónou a Prima dětským koutkem, kde na vás budou čekat osvěžující nanuky jako pozornost před i po ochutnávce vína.

Mercedez-Benz Tour 2017

Prima zmrzlina byla hrdým partnerem 8. ročníku oblíbené letní adrenalinové tour Mercedes-Benz SUMMER X FEST TOUR 2017 s destinacemi:

5. 7. 2017
ATC Rozkoš
Česká Skalice

13. 7. 2017
Landal Marina Lipno
Lipno nad Vltavou

5. 7. 2017
ATC Rozkoš
Česká Skalice

5. 7. 2017
ATC Rozkoš
Česká Skalice

Po celý červenec jsme si užívali profesionální sportovce a show letních extrémních sportů (BMX, SK8, Freestyle Scooter) v exkluzivních mobilních překážkách agentury VSA Xtreme. Na akcích se vystřídli Mercedes-Benz minirampa, VSA Xtreme minirampa i zbrusu nová řada překážek pro rok 2017 Mercedes-Benz AIRBOX. Akce doplnily soutěže o skvělé ceny a aktivní program v jednotlivých zónách oficiálních partnerů..