SVĚŽÍ PŘÍCHUŤ LÉTA

Každoročně se vás snažíme překvapit chutnými novinkami. Letos rozšiřujeme naši nabídku o nové netradiční kombinace chutí a surovin a na své si přijdou i milovníci české tradice. Můžete se těšit i na osvěžující zážitek s vylepšenými kornouty nebo na hit letošního léta, který jsme pro vás přivezli z Hořic.

Mrož svěží tvaroh brusinka

Pro všechny milovníky zdravých bobulí je tu svěží spojení brusinkové dřeně ukrývající tvarohovou zmrzlinu. Tahle kombinace vás uchvátí. Brusinky jsou chuťově výrazné a tvaroh jejich chuť příjemně podtrhuje. To vše zahalené do kakaové polevy je osvěžující novinkou, kterou si pro letošní léto Mrož připravil.


bez lepku

ovoce

Mrož svěží jogurt borůvka

Pod jogurtovou polevou se ukrývá svěží borůvková dřeň. Ovocná část pak perfektně kontrastuje s jogurtovou zmrzlinou, která se odhalí hned po prvním kousnutí přímo uprostřed nanuku. Borůvka a jogurt je osvědčená kombinace a v „mroží“ podobě bude osvěžující letní svačinkou.


bez lepku

ovoce

Pegas Premium kornout vanilka

Křehký oplatkový kornout plný vanilkové zmrzliny s čokoládovým přelivem a oříškovým posypem. Hlavní složkou oblíbeného světle žlutého krému je sladká smetana a pravé vanilkové lusky. Díky nim je chuť zmrzliny lahodná a jemná.


se smetanou

v kornoutu

Pegas Premium kornout čokoláda

Prémiová čokoládová zmrzlina obsahuje ty nejlepší ingredience. Vášnivou čokoládu zjemnila smetana, a v oplatkovém kornoutu se proměnila v rafinovanou nevinnost. Čokoládový toping posypaný oříšky je už jen završením čokoládového opojení.


se smetanou

v kornoutu

Pegas Premium kornout lemon cheesecake

Božská kombinace tvarohu, smetany a citrónů. Osvěžující a současně lahodný. Křehký oplatkový kornout je dokonalým završením chuťového zážitku.


se smetanou

v kornoutu

Hořická trubička

Tak trošku jiná „hořická“! Hořická trubička je ručně vyráběná podle originálního receptu i postupu v místě svého zrodu. Ochutnejte naši letní verzi tradiční české trubičky plněné zmrzlinou s čokoládovou příchutí.

Tobogán

Tak to bude jízda!  Jahoda, vanilka, citron-limetka. Kombinace oblíbených ovocných příchutí, která osvěží v parných horkých dnech.

 

 


bez lepku

s ovocem

Raketa

Raketa přilétá zpět ve velkém stylu. Oblíbená dětská vodová zmrzlina se vrací. Tři barvy a každá z nich ukrývá jiné ovoce. Červená je jahodová, oranžová – pomerančová a žlutá – citronová. Všechny tři mají vysoký ovocný podíl a obsahují jen přírodní barviva, což zase potěší maminky.


bez lepku

s ovocem

Kuba DUO

Oblíbený Kuba dostal bratříčka. V nové podobě je pro Kubu typický tvaroh v atraktivní kombinaci s kakaovou zmrzlinou. Pod bílou polevou se ukrývá kakaová zmrzlina v jejímž středu je porce tvarohu.

Mrož svěží smetana jahoda

Mrož a jahody jsou neohroženým favoritem každého léta. V nové podobě 850ml vaničky se ukrývá svěží spojení jahodové dřeně a tvarohové zmrzliny zjemněné smetanou.

Mrož svěží jogurt broskev maracuja

Tropické ovoce se šťavnatou broskví je zajímavým spojením dvou odlišných světů. Společně s lehkým jogurtem je výsledkem vanička plná vyvážené svěží chuti.

Čokoládová a pomerančový topping

Rafinovaná kombinace hořké čokolády a pomerančů v rodinném balení. Čokoládová zmrzlina tvoří základ a svěží pomerančový topping s ní perfektně kontrastuje.