SVĚŽÍ PŘÍCHUŤ LÉTA

Každoročně se vás snažíme překvapit chutnými novinkami. Letos rozšiřujeme naši nabídku o nové netradiční kombinace chutí a surovin a na své si přijdou i milovníci české tradice. Můžete se těšit i na osvěžující zážitek s vylepšenými kornouty nebo na hit letošního léta, který jsme pro vás přivezli z Hořic.

Mrož Svěží Brusinka s tvarohem

Pro všechny milovníky zdravých bobulí je tu svěží spojení brusinkové dřeně ukrývající tvarohovou zmrzlinu. Tahle kombinace vás uchvátí. Brusinky jsou chuťově výrazné a tvaroh jejich chuť příjemně zjemňuje. To vše zahalené do lahodné polevy je osvěžující novinkou, kterou si pro vás Mrož připravil.


bez lepku

ovoce

Mrož Svěží Borůvka s jogurtem

Pod jogurtovou polevou se ukrývá svěží borůvková dřeň. Ovocná část pak perfektně kontrastuje s jogurtovou zmrzlinou, která se odhalí hned po prvním kousnutí přímo uprostřed nanuku. Borůvka a jogurt je osvědčená kombinace a v „mroží“ podobě bude osvěžující letní svačinkou.


bez lepku

ovoce

Pegas Premium vanilka

Křehký kornout plný vanilkové zmrzliny s čokoládovým přelivem a oříškovým posypem. Hlavní složkou oblíbeného světle žlutého krému je sladká smetana a voňavá vanilka. Díky nim je chuť zmrzliny lahodná, jemná a opravdová. Žádné rostlinné tuky, jen pravá smetana.


se smetanou

v kornoutu

Pegas Premium čokoláda

Prémiová čokoládová zmrzlina obsahuje ty nejlepší ingredience a žádné rostlinné tuky. Vášnivou čokoládu zjemnila smetana a v křehkém kornoutu se proměnila v rafinovanou nevinnost. Čokoládový přeliv posypaný oříšky je završením čokoládového opojení.


se smetanou

v kornoutu

Pegas Premium lemon cheesecake

Božská kombinace tvarohu, smetany a citrónů inspirovaná oblíbeným dezertem. Osvěžující a současně lahodný chuťový zážitek v křehkém kornoutu, bez rostlinných tuků.


se smetanou

v kornoutu

Prima Hořická trubička

Tak trošku jiná „hořická“! Hořická trubička je ručně vyráběná podle originálního receptu i postupu v místě svého zrodu. Ochutnejte naši letní verzi tradiční české trubičky plněné zmrzlinou s čokoládovou příchutí.

Tobogán

Tak to bude jízda! Jahoda, vanilka, citron-limetka. Trojkombinace oblíbených příchutí, která osvěží v parných horkých dnech všechny děti i dospělé.


bez lepku

s ovocem

Raketa

Raketa přilétá zpět ve velkém stylu. Oblíbená dětská ovocná zmrzlina se vrací. Tři barvy a každá z nich ukrývá jiné ovoce. Červená je jahodová, oranžová – pomerančová a žlutá – citronová. Všechny tři mají ovocný podíl a obsahují jen přírodní barviva, což potěší maminky


bez lepku

s ovocem

Kuba DUO

Oblíbený Kuba dostal bratříčka. V nové podobě je pro Kubu typický tvaroh v atraktivní kombinaci s kakaovou zmrzlinou. Kuba obsahuje více jak 50% tvarohu a současně smetanu. Pod bílou polevou se ukrývají dvě vrstvy lahodné tvarohové zmrzliny, které zaručují dvojitou porci osvěžení.

Mrož Svěží jahody se smetanou

Mrož a jahody jsou neohroženým favoritem každého léta. V nové podobě 850ml vaničky se ukrývá svěží spojení jahodové dřeně a tvarohové zmrzliny zjemněné smetanou.

Mrož Svěží maracuja a broskev s jogurtem

Tropické ovoce se šťavnatou broskví je zajímavým spojením dvou odlišných světů. Společně s lehkým jogurtem je výsledkem vanička plná vyvážené svěží chuti.

Čokoládová s pomerančovým toppingem

Rafinovaná kombinace hořké čokoládové příchutě a pomerančů v rodinném balení. Jemná zmrzlina tvoří lahodný základ a svěží pomerančový přeliv s ní perfektně kontrastuje.

Pianissimo vaječný likér

Zmrzlinový dezert Pianissimo s příchutí vaječný likér. Slavnostní dezert pro slavnostní chvíle. Oslavte s Prima českou zmrzlinou 100 let republiky.