SVĚŽÍ PŘÍCHUŤ LÉTA

Každoročně se vás snažíme překvapit chutnými novinkami. Letos rozšiřujeme naši nabídku o nové netradiční kombinace chutí a surovin a na své si přijdou i milovníci české tradice. Můžete se těšit i na osvěžující pochoutku plnou ovoce a kvalitních surovin přelitou jahodovou nebo meruňkovou dření. Nenechte si ujít hit letošního léta Mrož třešeň, více jak 60 % třešní na každou porci.

Mrož Třešně

Třešně a léto, voda a slunce,… – neoddělitelní společníci. Natrhali jsme ty nejlepší třešně a do každé porce zmrzliny jich dali více než 60 %. Pak jsme to vše zabalili do tmavé polevy, která jejich chuť dokonale podtrhuje. Tohle léto bude nezapomenutelné!


bez lepku

ovoce

Mrož Až na dřeň jahoda a tvaroh v jahodové dřeni

Poprvé jsme vzali klasického jahodovo-tvarohového mrože a přelili jej místo tmavé nebo světlé polevy jahodovou dření. Je to osvěžující, může to být svačinka a hlavně je to plné pravého ovoce s troškou tvarohu.


bez lepku

ovoce

Mrož Až na dřeň marakuja a broskev v meruňkové dřeni

Marakuja a broskev k sobě dobře ladí. Smíchali jsme je se smetanou a mlékem, vytvořili lahodnou smetanovo-ovocnou zmrzlinu a na vrch jsme dali meruňkovou dřeň. Tahle osvěžující svačinka je lehká, zdravá a plná ovoce a na její výrobu byly použity jen kvalitní suroviny, žádné náhražky.


bez lepku

ovoce

Pegas PREMIUM Salted Caramel

Kontrast sladké a slané chuti jsme si zamilovali. Smetanová zmrzlina protkaná slaným karamelem je plná překvapujících chutí, kdy se dva protiklady snoubí v dokonalém spojení zabaleném do mléčné čokolády. V této zmrzlině najdete jen smetanu, žádný rostlinný tuk.


se smetanou

Pegas In Joy Coconut

Lahodná a stále měkce vláčná čokoládová poleva nové zmrzliny z řady Pegas skrývá kokosovou zmrzlinu s čokoládovým toppingem. Kokosová zmrzlina plná mléka.


se smetanou

Pegas In Joy Nuts

Tmavá čokoládová poleva, která je i ve zmrzlém stavu krémově měkká, zahaluje mléčnou zmrzlinu z lískových oříšků se spirálou z čokoládového toppingu.


se smetanou

Meloun

Vymysleli jsme meloun! Tedy přesněji, vymysleli jsme tu nejlahodnější melounovou zmrzlinu. Jen meloun a nic jiného. Čistá příroda a nejlepší osvěžení v horkých letních dnech. A co je na tom všem nejlepší, nemá jadérka!

Pegas Premium Almond

Rodinné balení jedné z nejoblíbenějších zmrzlin Pegas Premium Almond je plné vanilkové zmrzliny, čokoládového toppingu a kousků mandlí. Smetanový základ provoněný pravou vanilkou nedává žádný prostor rostlinným tukům – jen pravé ingredience a žádné náhražky.

Pegas Premium Salted Caramel

Zmrzlina plná smetany a karamelu v rodinném balení nemá po otevření šanci vrátit se zpět do mrazáku. 850 ml sladké slasti se špetkou soli neodoláte. Vanička smetanové zmrzliny s příchutí slaného karamelu je protkána karamelovým toppingem, který budete chtít víc, víc a víc…


se smetanou

Kokosová s čokoládovým toppingem

Kokos a čokoláda je osvědčená kombinace. Rodinné balení kokosové zmrzliny s čokoládovým toppingem bude zajímavým zpestřením společných chvil s rodinou i přáteli.

PIANISSIMO VAJEČNÝ LIKÉR

Zmrzlinový dezert Pianissimo s příchutí vaječný likér. Slavnostní dezert pro slavnostní chvíle.

PIANISSIMO Vanilka

Zmrzlinový dezert Pianissimo s vanilkovou příchutí můžete podávat po obědě, ke kávě i jako dezert pro slavnostní chvíle.