SPOJENÍ OVOCE A TVAROHU

Díky své přírodní vyvážené chuti se stal Mrož jednou z nejoblíbenějších zmrzlin v České republice a vaši přízeň si uchovává již desítky let. Při výrobě nepoužíváme žádné rostlinné tuky, vodu ani aromata či barviva a pečlivě dbáme na výběr a zpracování ovoce. Dopřejte si zdravou svačinku nejen v horkých letních dnech.

Mrož

Tradiční jahodový Mrož v tmavé kakaové polevě obsahuje pravý český tvaroh zjemněný smetanou a více než 50 % jahod. Žádné rostlinné tuky, voda ani aromata nebo barviva. Jen poctivé ingredience a pečlivě vybrané ovoce.


bez lepku

ovoce

Mrož v bílé polevě

Mrož je jedna z nejoblíbenějších zmrzlin, v této podobě zahalená do bílé polevy. Za jeho typickou chuť vděčíme porci poctivého českého tvarohu zjemněného smetanou a více než 50% pečlivě vybraných vyzrálých jahod.


bez lepku

ovoce

Mrož černý rybíz

Sladce trpká chuť černého rybízu si zpočátku pohraje s vašimi chuťovými smysly a poté je zjemní pravou smetanou a tvarohem. Zmrzlina je vyrobena z více jak 50% pečlivě vybraného ovoce, bez aromat, barviv a rostlinných tuků.


bez lepku

ovoce

Mrož meruňky

Osvěžující sladko-kyselá meruňková dřeň s 60% obsahem meruněk v tmavé polevě. Vyzkoušejte nezaměnitelnou chuť nejsladších odrůd meruněk, které dozrály v českých sadech uprostřed léta. Pouze pečlivě vybrané ovoce, bez aromat, barviv a rostlinných tuků.


bez lepku

ovoce

Mrož - Jahody

Jahodová dřeň vyrobená z více než 60% zralých, sladkých jahod. Pečlivě vybrané ovoce zabalené do sladké čokoládové polevy. Jednoduché a osvěžující.


bez lepku

ovoce

Mrož - Maliny

Vychutnejte si pravou chuť malin nejen v létě. Maliny patří mezi nejoblíbenější letní ovoce a obsahují spoustu vitamínů. Zamrazili jsme více než 60% malin s čokoládovou polevou a výsledkem je neodolatelné spojení chutí.

Mrož - Jahodová dřeň

Zmrazená ovocná dřeň v kelímku je dokonalou porcí zralých jahod, která osvěží v každé situaci.


bez lepku

ovoce

Mrož svěží tvaroh brusinka

Pro všechny milovníky zdravých bobulí je tu svěží spojení brusinkové dřeně ukrývající tvarohovou zmrzlinu. Tahle kombinace vás uchvátí. Brusinky jsou chuťově výrazné a tvaroh jejich chuť příjemně podtrhuje. To vše zahalené do kakaové polevy je druhou osvěžující novinkou, kterou si pro vás Mrož připravil.


bez lepku

ovoce

Mrož svěží jogurt borůvka

Pod jogurtovou polevou se ukrývá svěží borůvková dřeň. Ovocná část pak perfektně kontrastuje s jogurtovou zmrzlinou, která se odhalí hned po prvním kousnutí přímo uprostřed nanuku. Borůvka a jogurt je osvědčená kombinace a v „mroží“ podobě bude osvěžující letní svačinkou.


bez lepku

ovoce

Mrož Jahodový

Oblíbený Mrož jahodový v rodinném balení má vše, co máte rádi. Vanička obsahuje více než 50 % šťavnatých jahod zjemněných tvarohem a smetanou.


bez lepku

ovoce

Mrož černý rybíz tvaroh

Nechte se unést chutí i omamnou vůní tvarohové zmrzliny, která si skvěle rozumí s aromatickým a sladce trpkým černým rybízem.


bez lepku

ovoce

Mrož borůvka jogurt

Tmavě modré borůvky smíchané s krémovou jogurtovou zmrzlinou. Toto jedinečné spojení chutí se skrývá v rodinném balení, abyste si ho mohli vychutnat déle.


bez lepku

ovoce

Mrož svěží smetana jahoda

Mrož a jahody jsou neohroženým favoritem každého léta. V nové podobě 850ml vaničky se ukrývá svěží spojení jahodové dřeně a tvarohové zmrzliny zjemněné smetanou.

 


bez lepku

ovoce

se smetanou

Mrož svěží jogurt broskev maracuja

Tropické ovoce se šťavnatou broskví je zajímavým spojením dvou odlišných světů. Společně s lehkým jogurtem je výsledkem vanička plná vyvážené svěží chuti.

 


bez lepku

ovoce