SPOJENÍ OVOCE A TVAROHU

Díky své přírodní vyvážené chuti se stal Mrož jednou z nejoblíbenějších zmrzlin v České republice a vaši přízeň si uchovává již desítky let. Při výrobě nepoužíváme žádné rostlinné tuky, vodu ani aromata či barviva a pečlivě dbáme na výběr a zpracování ovoce. Dopřejte si zdravou svačinku nejen v horkých letních dnech.

Mrož jahodový v tmavé polevě

Oblíbený tradiční jahodový Mrož ve výborné polevě obsahuje pravý český tvaroh zjemněný smetanou a více než 50 % jahod. Jen poctivé ingredience a pečlivě vybrané ovoce. Žádné rostlinné tuky, voda ani aromata nebo barviva. Odstín barvy Mrože se proto mění v průběhu roku. Zrníčka jahod tam však najdete vždy! Chuť jahod je to nejdůležitější, proto do Mrože vybíráme pouze některé odrůdy. Jahody musí být vyzrálé, sklizené v červnu a rychle zpracované. To proto, aby zmrzlina neztrácela svoji chuť a barvu.


bez lepku

ovoce

Mrož jahodový v bílé polevě

Mrož je jedna z našich nejoblíbenějších zmrzlin, v této podobě zahalená do bílé polevy. Za jeho typickou chuť vděčíme porci poctivého českého tvarohu zjemněného smetanou a více než 50% pečlivě vybraných vyzrálých jahod. Chuť jahod je to nejdůležitější, proto do Mrože vybíráme pouze některé odrůdy. Jahody musí být vyzrálé, sklizené v červnu a rychle zpracované. To proto, aby zmrzlina neztrácela svoji chuť a barvu.


bez lepku

ovoce

Mrož Jahody

Jahodová dřeň vyrobená z více než 60% zralých, sladkých jahod. Pečlivě vybrané ovoce zabalené do sladké polevy. Jednoduché a osvěžující.


bez lepku

ovoce

Mrož Maliny

Vychutnejte si pravou chuť malin nejen v létě. Maliny patří mezi nejoblíbenější letní ovoce a obsahují spoustu vitamínů. Zamrazili jsme více než 60% malin s výbornou polevou a výsledkem je neodolatelné spojení chutí.

Mrož Třešně

Třešně a léto, voda a slunce,… – neoddělitelní společníci. Natrhali jsme ty nejlepší třešně a do každé porce zmrzliny jich dali více než 60 %. Pak jsme to vše zabalili do tmavé polevy, která jejich chuť dokonale podtrhuje. Tohle léto bude nezapomenutelné!


bez lepku

ovoce

Mrož Až na dřeň jahoda a tvaroh v jahodové dřeni

Poprvé jsme vzali klasického jahodovo-tvarohového mrože a přelili jej místo tmavé nebo světlé polevy jahodovou dření. Je to osvěžující, může to být svačinka a hlavně je to plné pravého ovoce s troškou tvarohu.


bez lepku

ovoce

Mrož Až na dřeň marakuja a broskev v meruňkové dřeni

Marakuja a broskev k sobě dobře ladí. Smíchali jsme je se smetanou a mlékem, vytvořili lahodnou smetanovo-ovocnou zmrzlinu a na vrch jsme dali meruňkovou dřeň. Tahle osvěžující svačinka je lehká, zdravá a plná ovoce a na její výrobu byly použity jen kvalitní suroviny, žádné náhražky.


bez lepku

ovoce

Mrož jahodová dřeň

Milujete tradiční zmrazenou ovocnou dřeň v kelímku? Přidali jsme ještě více zralých jahod a vylepšili složení, aby byl váš požitek ještě ovocnější. Dřeň nyní obsahuje 60% jahod a představuje zdravou a osvěžující svačinku nejen v horkých dnech.


s ovocem

Mrož malinová dřeň

Maliny patří neodmyslitelně k létu stejně jako jahody. Letos si proto můžete vychutnat poctivou malinovou dřeň, která obsahuje 60% ovoce. Vybrali jsme jen zralé a sladké maliny a výsledná chuť je neodolatelná. Vyzkoušejte a nebudete litovat!


s ovocem

Mrož Sorbet jahoda

Nová řada Mrožích sorbetů je vytvořená pro horké letní dny. Jednoduše jahody, jahody a jahody! Osvěžte si léto!


s ovocem

Mrož Sorbet malina

Další z řady osvěžujících ovocných sorbetů Mrož. Jednoduše maliny, maliny a ještě více malin! Kdo by nepropadl malinovému šílenství, které nás v létě čeká?


s ovocem

Mrož Sorbet Mango

Exotická chuť manga je to pravé osvěžení pro letošní sezónu! Jednoduše ovoce, bez kompromisů…


s ovocem

Mrož Jahodový s tvarohem

Oblíbený Mrož jahodový v rodinném balení má vše, co máte rádi. Vanička obsahuje pořádnou porci šťavnatých jahod zjemněných tvarohem a smetanou.


bez lepku

ovoce

Mrož Černý rybíz s tvarohem

Nechte se unést chutí i omamnou vůní tvarohové zmrzliny, která si skvěle rozumí s aromatickým a sladce trpkým černým rybízem.


bez lepku

ovoce