SMETANA BEZ KOMPROMISU

Na složení svých zmrzlin si zakládáme a nespokojíme se s náhražkami. Prémiová řada zmrzlin Pegas určená všem milovníkům mléčně-smetanových zmrzlin zalitých v křupavé čokoládové polevě neobsahuje žádný rostlinný tuk, ale pouze pravou smetanu, která v kombinaci s dalšími ingrediencemi jako je čokoláda, oříšky nebo ovoce zaručuje lahodný zážitek pro každého.

PEGAS PREMIUM RASPBERRY

Lahodnou vanilkovou zmrzlinou plnou kvalitní české smetany se vine malinový toping. To vše je ukryté v pravé čokoládě. Jakmile se vám zmrzlina rozpustí na jazyku, zachvátí vás neutišitelná touha mít každé další sousto jen pro sebe.


se smetanou

bez lepku

PEGAS PREMIUM ALMOND

Pegas Almond patří už několik let mezi stálice, letos vás překvapí vylepšenou recepturou. Nyní je plný smetany a díky tomu ještě lahodnější. Sladká smetana provoněná jemnou vanilkou je zalitá do čokolády s mandlemi. Chutě jednotlivých ingrediencí se vzájemně propojují a vytváří důmyslnou kombinaci, které naprosto propadnete.


se smetanou

bez lepku

PEGAS PREMIUM PISTACHIO

Smetana dokonale ladí s každou ingrediencí a povznáší zmrzlinu vyšších sfér. V kombinaci s typickou chutí pistácií vytváří jedinečný chuťový zážitek. Nechte pozvolna rozplynout na jazyku jedinečnou a pistáciovou polevou s kousky oříšků. Vaše chuťové pohárky doslova výraznou chuť pistácií smíchaných se sladkou smetanou a zaplesají.


se smetanou

bez lepku

PEGAS 3CHOCO

Smetana a čokoláda je nesmrtelná kombinace. Ale vyzkoušeli jste někdy smetanu a hned tři druhy čokolády?! Pod krustou bílé čokolády se ukrývá mléčná a hořká čokoláda zjemněná pravou smetanou. Kdo miluje čokoládu, ten této trojkombinaci bezhlavě propadne.


se smetanou

bez lepku

Pegas premium kornout čokoláda

Prémiová čokoládová zmrzlina obsahuje ty nejlepší ingredience. Vášnivou čokoládu zjemnila smetana, a v oplatkovém kornoutu se proměnila v rafinovanou nevinnost. Čokoládový toping posypaný oříšky je už jen završením čokoládového opojení.


se smetanou

v kornoutu

Pegas premium kornout vanilka

Křehký oplatkový kornout plný vanilkové zmrzliny s čokoládovým přelivem a oříškovým posypem. Hlavní složkou oblíbeného světle žlutého krému je sladká smetana a pravé vanilkové lusky. Díky nim je chuť zmrzliny lahodná a jemná.


se smatanou

v kornoutu

Pegas premium kornout lemon cheesecake

Božská kombinace tvarohu, smetany a citrónů kyselých tak, že vám běhá mráz po zádech. Citrónový toping je osvěžující a příjemně nakyslý. Křehký oplatkový kornout je už jen dokonalým završením chuťového zážitku.


se smetanou

v kornoutu