SMETANA BEZ KOMPROMISU

Na složení svých zmrzlin si zakládáme a nespokojíme se s náhražkami. Prémiová řada zmrzlin Pegas určená všem milovníkům mléčně-smetanových zmrzlin zalitých v křupavé čokoládové polevě neobsahuje žádný rostlinný tuk, ale pouze pravou smetanu, která v kombinaci s dalšími ingrediencemi jako je čokoláda, oříšky nebo ovoce zaručuje lahodný zážitek pro každého.

Pegas Premium Almond

Pegas Almond je jedinečná smetanová zmrzlina bez rostlinných tuků. Sladká smetana provoněná jemnou vanilkou je zalitá do čokolády s mandlemi. Chutě jednotlivých ingrediencí se vzájemně propojují a vytváří důmyslnou kombinaci, které naprosto propadnete.


se smetanou

bez lepku

Pegas PREMIUM Salted Caramel

Kontrast sladké a slané chuti jsme si zamilovali. Smetanová zmrzlina protkaná slaným karamelem je plná překvapujících chutí, kdy se dva protiklady snoubí v dokonalém spojení zabaleném do mléčné čokolády. V této zmrzlině najdete jen smetanu, žádný rostlinný tuk.


se smetanou

Pegas Premium 3CHOCO

Smetana a čokoláda je nesmrtelná kombinace. Ale vyzkoušeli jste někdy smetanu a hned tři druhy čokolády? Pod krustou bílé čokolády se ukrývá mléčná a hořká čokoláda zjemněná pravou smetanou. Kdo miluje čokoládu, ten této trojkombinaci bezhlavě propadne. Jen pravá čokoláda a smetana, bez rostlinných tuků.


se smetanou

bez lepku

Pegas Premium Pistachio

Smetana dokonale ladí s každou ingrediencí a v kombinaci s typickou chutí pistácií vytváří jedinečný chuťový zážitek. Nechte pozvolna rozplynout na jazyku jedinečnou a pistáciovou polevu s kousky oříšků. Jedinečná souhra chutí bez rostlinných tuků.


se smetanou

bez lepku

Pegas Premium Strawberry Shake

Kdo by neměl rád namražený jahodový shake? Nyní si ho můžete vychutnat do sytosti v rodinném balení doma i na cestách. Pouze pravá smetana a kousky jahod, pouze poctivé ingredience a žádné náhražky.


se smatanou

Pegas Premium Almond

Rodinné balení jedné z nejoblíbenějších zmrzlin Pegas Premium Almond v novém obalu! Stále je plný smetanové zmrzliny s čokoládovým toppingem a kousky mandlí. Smetanový základ provoněný pravou vanilkou nedává žádný prostor rostlinným tukům – jen pravé ingredience a žádné náhražky.


se smatanou

Pegas Premium Belgian Chocolate

Novinkou mezi rodinnými vaničkami je Pegas Premium Belgian Chocolate. Čokoládová zmrzlina s kousky pravé belgické čokolády vykouzlí úsměv na rtech nejen milovníkům čokoládových dezertů, ale i každému, kdo si chce užít jedinečný smetanovo-čokoládový zážitek.


se smatanou

Pegas PREMIUM Strawberry

Milujeme sladké a šťavnaté jahody. Patří k létu stejně jako zmrzliny. Pořádnou porci jahod jsme tentokrát zamíchali do smetanové zmrzliny a vznikl nový lahodný kornout Pegas Premium Strawberry. V této zmrzlině najdete jen smetanu, žádný rostlinný tuk.


se smetanou

Pegas Premium vanilka

Křehký kornout plný vanilkové zmrzliny s čokoládovým přelivem a oříškovým posypem. Hlavní složkou oblíbeného světle žlutého krému je sladká smetana a voňavá vanilka. Díky nim je chuť zmrzliny lahodná, jemná a opravdová. Žádné rostlinné tuky, jen pravá smetana.


se smatanou

v kornoutu

Pegas Premium čokoláda

Prémiová čokoládová zmrzlina obsahuje ty nejlepší ingredience a žádné rostlinné tuky. Vášnivou čokoládu zjemnila smetana a v křehkém kornoutu se proměnila v rafinovanou nevinnost. Čokoládový přeliv posypaný oříšky je završením čokoládového opojení.


se smetanou

v kornoutu

Pegas Premium Cream Dream

Toto není sen! Toto je nová vanilková smetanová zmrzlina s kakaovou náplní  v kornoutu s polevou z mléčné čokolády a mandlemi. Zakousněte se a vychutnejte si jedinečný zážitek.

Pegas In Joy Coconut

Lahodná a stále měkce vláčná čokoládová poleva nové zmrzliny z řady Pegas skrývá kokosovou zmrzlinu s čokoládovým toppingem. Kokosová zmrzlina plná mléka.


se semetanou

Pegas In Joy Nuts

Tmavá čokoládová poleva, která je i ve zmrzlém stavu krémově měkká, zahaluje mléčnou zmrzlinu z lískových oříšků se spirálou z čokoládového toppingu.


se smetanou

Pegas In Joy Raspberry

Lahodná a stále měkce vláčná poleva z bílé čokolády skrývá malinovou zmrzlinu s toppingem. Letošní novinka z řady Pegas Injoy vás překvapí svou osvěžující a vyváženou chutí, která zaručeně zpříjemní letní dny.


se smatanou