Letní akce

Přinášíme inspirace a tipy na letní akce, kde dobrá nálada a Prima zmrzlina nemůže chybět.

Rozpal to, šéfe

Zdeněk Pohlreich v pořadu Rozpal to, šéfe! připravuje a servíruje dobroty z nejrůznějších surovin a ingrediencí. V některých dílech vystupuje i Prima zmrzlina jako hrdina jeho kulinářských počinů. Inspirujte se netradičními recepty od mistra kuchaře a nebojte se je vyzkoušet I doma.

Rozpal to, šéfe! III (5)

Rozpal to, šéfe! III (7)

Rozpal to, šéfe! V (3) Soutěž

Rozpal to, šéfe! V (6)


Rozpal to, šéfe! V (8) Soutěž

Banán se zmrzlinou

Ingredience:

  • banán
  • vanilková zmrzlina
  • moučkový cukr
  • mléko
  • mouka
  • vejce
  • meduňka
  • olej
  • mořská sůl

Postup:

Nejdříve si připravte těstíčko: v misce smíchejte mouku s mlékem a špetkou mořské soli. Pak vmíchejte vajíčko a vyšlehejte. Vložte banán, obalte a dejte smažit do pánve, kde jste nechali rozpálit olej.
Pak položte na papírový ubrousek a nechte okapat. Talíř posypejte moučkovým cukrem, nandejte banány, navrch opět posypejte cukrem a podávejte s vanilkovou zmrzlinou a lístkem meduňky.

O kapku lepší

Spousta z nás někdy v životě někomu pomohla. Jen tak, protože nám to právě v tom momentu připadalo jako dobrý nápad, jako správná věc, kterou chceme udělat. Často stačí opravdu málo. Pomoci s nákupem, ztratit někde dobré slovo. Dát si O KAPKU LEPŠÍ zmrzlinu. O KAPKU LEPŠÍ, protože ta kapka, pomáhá dětem s leukémií.

O KAPKU LEPŠÍ je projekt Nadačního fondu Kapky naděje, který pomáhá dětem s poruchou krvetvorby, nádorovým onemocněním a dětem, které potřebují transplantaci kostní dřeně.

Do projektu O kapku lepší se letos zapojila i Prima zmrzlina. Koupí jakéhokoliv výrobku Mrož v letošním roce přispějete na Nadační fond Kapka naděje a uděláte dětský svět alespoň o kapku lepší.

PEUGEOT EMOTION DAY 2019

Nastartujte emoce za volantem vozů Peugeot na Peugeot Emotion Day!

Kdy: 10.5. – 23.6.2019

Kde: po celé České republice

Jedinečná možnost posadit se za volant vozů Peugeot a otestovat nejnovější modely.

Osvěžení během celé akce pro vás bude zajišťovat Prima zmrzlina.

Hravé odpoledne s Prima zmrzlinou

Dne 4.4.2019 proběhla v holešovickém Creative Worldu tisková konference Prima zmrzliny, kde byly představeny novinky pro letošní rok. Nejednalo se o klasickou tiskovou konferenci, ale spíše o kreativní zmrzlinový workshop, jak již titulek napovídá.  V průběhu jednotlivých workshopů byli hosté seznámeni s Prima novinkami letošního léta. Podívejte se na průběh odpoledne a na kreativní činnosti, které zde mohli hosté se svými ratolestmi vyzkoušet.

PEUGEOT EMOTION DAY

Nastartujte své emoce i chuťové buňky a zažijte jedinečný pocit z řízení!

Kdy: 9.5. – 29.6.2018
Kde: po celé České republice

Jedinečná možnost posadit se za volant vozů Peugeot a otestovat nejnovější modely. Osvěžení během celé akce pro vás zajišťovala Prima zmrzlina.

PRAHA PIJE VÍNO

Největší vinařský festival v metropoli zaměřený na autentická vína ze střední Evropy a Prima zmrzlina tam nemůže chybět!

Kdy: 18. a 19. května 2018
Kde: Novoměstské radnice na Karlově náměstí, Praha

Festivalu se zúčastnilo více než 60 vinařů z rodinných vinařství z území bývalého Habsburského mocnářství a řada hostů z dalších regionů celé Evropy. Součástí festivalu byl Food Corner s Relax zónou a Prima dětským koutkem, kde na vás čekaly osvěžující nanuky jako pozornost před i po ochutnávce vína.

Mercedes-Benz TOUR 2018

Prima zmrzlina byla opět hrdým partnerem 9. ročníku oblíbené letní adrenalinové tour Mercedes-Benz SUMMER X FEST TOUR 2018 s destinacemi:

5. 7. 2018
Aquapark Žamberk
Žamberk

12. 7. 2018
Landal Marina Lipno
Lipno nad Vltavou

19. 7. 2018
Camping Vranovská pláž
Vranov nad Dyjí

24. 7. 2018
ATC Merkur
Pasohlávky

Po celý červenec 2018 jste si mohli užívat profesionální sportovce a show letních extrémních sportů (BMX, SK8, Freestyle Scooter) v exkluzivních mobilních překážkách. Akce doplnila soutěž o skvělé ceny a aktivní program v jednotlivých zónách oficiálních partnerů..

Obohacením první destinace a zastávky tour v Žamberku byl X fest miniramp jam freestyle scootering. Obohacením poslední zastávky tour v Pasohlávkách byl koncert frontmena kapely Vypsaná fixa.