Poctivá česká zmrzlina

Pro cukrárny, restaurace a jiná zařízení vyrábíme i lahodnou kopečkovou zmrzlinu. Vyberte si z nabídky klasických i luxusních příchutí, které nesmí chybět v žádném mrazáku a potěší každého bez ohledu na věk.

Černý Rybíz

Lehce nakyslá příchuť černého rybízu osvěží v letních dnech každý mlsný jazýček. Pro každého, kdo má rád ovocné zmrzliny.

Jogurt

Příchuť jogurtu bude hitem letošního léta. Osvěžující a lahodná zmrzlina, které nikdo neodolá.

Banán jahoda

Lahodná kombinace banánové a jahodové zmrzliny Vám vykouzlí úsměv na tváři. Doporučujeme podávat s čerstvým ovocem jako osvěžující pohár.

Vanilková

Vynikající vanilková zmrzlina s bohatou vanilkovou příchutí. Při její výrobě se spojila smetana s pravým vanilkovým luskem. Ze zmrzlin Prima můžete svým zákazníkům připravit lahodné mléčné zmrzlinové koktejly nebo dezerty, které potěší vaše blízké.

Čokoládová zmrzlina

Klasická čokoládová zmrzlina s čokoládovými šupinkami. Kdo by si nedal zasloužený osvěžující dezert po náročném dni?

Jahodová

Poctivá jahodová zmrzlina ve smetanovém základu s kousky jahod bude výborně ladit s mléčným koktejlem.

Stracciatella

Lahodný smetanový krém s čokoládovými šupinkami. Spojení chutí kterému neodoláte.

Citronová

Osvěžující smetanový krém s citronovou příchutí. Ideální pro horké letní dny.

Vlašský ořech

Luxusní smetanová zmrzlina s příchutí a s kousky vlašských ořechů. Doporučujeme podávat zasypanou směsí křupavých oříšků.

Tutti Frutti

Oblíbená dětská chuť tutti frutti. Jejím poznávacím znamením je modro-žlutá kombinace a lahodná chuť. Barevně i chuťově pozvedne zmrzlinové poháry.

Černá třešeň

Výjimečná kombinace smetanové zmrzliny s čokoládovými šupinkami a přelivem plným černých třešní. Výborně se hodí na přípravu osvěžujících koktejlů nebo lahodných pohárů. S čerstvými třešněmi na ozdobu potěší každého.

Karamel

Smetanová zmrzlina s kousky sladkého karamelu. Vyzkoušejte třeba v kombinaci s dalšími příchutěmi jako veselý zmrzlinový pohár.

Jogurt - malina

Lahodná jogurtová zmrzlina s toppingem ze sladkých, vyzrálých malin. Ze zmrzlin Prima můžete připravit lahodné mléčné zmrzlinové koktejly, které ocení především děti a maminky.

Pistácie

Lahodná jogurtová zmrzlina s pistáciovou příchutí, vhodná samostatně do křupavého kornoutu nebo jako součást letních zmrzlinových pohárů.

Kokos – čokoláda

Lahodná smetana smíchaná s kokosem, jemně protkaná čokoládovým toppingem. Kombinace chutí, které neodoláte.

Šmoulí

Nejoblíbenější zmrzlina pro děti. Modrá barva kontrastuje s bílou meringou. Vyzkoušejte v kombinaci s Tutti Frutti jako hravý pohár.

Piknik

Smetanová zmrzlina s pravým Piknikem je jako návrat do dětství. Ze zmrzliny doporučujeme  připravit lahodné koktejly nebo netradiční zmrzlinové poháry. Fantazii se meze nekladou!

Mrož Jahodový

Oblíbená jahodová zmrzlina s výraznou chutí čerstvých jahod a tvarohu. Ideální jako osvěžující dezert po jídle pro horké dny.