NOVINKY 2021

Každoročně se vás snažíme překvapit chutnými novinkami. Letos rozšiřujeme naši nabídku o nové netradiční kombinace chutí a surovin a na své si přijdou i milovníci české tradice. Můžete se těšit na osvěžující pochoutky plné ovoce. Nenechte si ujít hit letošního léta, nové dřeně Mrož, které obsahují 60% ovoce na každou porci.

Pegas White

Lahodná smetanová zmrzlina provoněná pravou vanilkou je zalitá do jemné bílé čokolády.

Pegas Strawberry

Lahodná smetanovo jahodová zmrzlina, která je zalitá do jemné mléčné čokolády s kousky jahod.

Pegas Caramel & Glazed Hazelnut

Lahodný smetanový krém plný karamelu, který je zalitý v mléčné čokoládě s pořádnou porcí glazovaných ořechů.

Mrož Smoothie Mango

Mrazivě dobré SMOOTHIE! Novinkou pro letošní sezónu je Mrož Smoothie Mango, jemná zmrzlina s bezkonkurenčním podílem ovoce minimálně 45 %.

Mrož Smoothie Jahoda

Mrazivě dobré SMOOTHIE! Novinkou pro letošní sezónu je Mrož Smoothie Jahoda, jemná zmrzlina s bezkonkurenčním podílem ovoce minimálně 45 %.

Ruská zmrzlina Čoko

Pravá ruská zmrzlina od Mrazíka nyní v čokoládové variantě!

Práskač

Exploze chutí v jedné zmrzlině. Osvěžující pomeranč, jablko a jahoda. Špička zmrzlina s polevou spolu a práskacím cukrem.

Pegas Premium White

Novinka pro letošní sezónu z řady Pegas Premium. Smetanový základ provoněný pravou vanilkou nedává žádný prostor rostlinným tukům – jen pravé ingredience a žádné náhražky. To celé v kombinaci s bílou čokoládou, která splňuje certifikaci UTZ.

Pegas Premium Caramel & Glazed Hazelnuts

Novinka pro letošní sezónu z řady Pegas Premium. Lahodný smetanový základ s karamelem nedává žádný prostor rostlinným tukům – jen pravé ingredience a žádné náhražky. Základ jsme doplnili o mléčnou čokoládu a pořádnou porci glazovaných lískových oříšků. Navíc podporujeme udržitelné pěstování kakaa, a tak naše zmrzlina splňuje certifikaci UTZ.

Pegas Premium Dark Cherry

Poslední novinkou z řady Pegas Premium je zmrzlina s názvem Dark Cherry. Lahodný smetanový základ nedává žádný prostor rostlinným tukům – jen pravé ingredience a žádné náhražky. Základ jsme doplnili o mléčnou čokoládu a pořádnou porci černých třešní. Navíc podporujeme udržitelné pěstování kakaa, a tak naše zmrzlina splňuje certifikaci UTZ.

Pribináček zmrzka

Tradiční Česká Zmrzlina - Vanilková

Lehká zmrzlina s vanilkovou příchutí v balení, na kterém si pochutnáte ve dvou.

Tradiční Česká Zmrzlina - Černý rybíz a vanilka

Dvě verze lehké zmrzliny smíchané v kelímku, který je ideální porcí pro dva. Vanilkový sníh se v ní propojuje s lehkou zmrzlinou s příchutí černého rybízu.

Ruská zmrzlina

Originální Ruská zmrzlina nyní jako rodinné balení. Pořádná porce poctivé zmrzliny pro všechny milovníky této osvědčené klasiky.

Čokoládová a čokoládový topping

Pořádná porce čokoládové zmrzliny, která je ideální volbou k filmovému večeru.

Jahodová a jahodový topping

Rodinné balení jemné jahodové zmrzliny, které je doplněno o jahodový topping.