NOVINKY 2022

Každoročně se vás snažíme překvapit chutnými novinkami. Letos rozšiřujeme naši nabídku o nové netradiční kombinace chutí a surovin a na své si přijdou i milovníci české tradice. Můžete se těšit na osvěžující pochoutky plné ovoce.

Pegas Chocolate

Lahodná smetanová zmrzlina s 2 druhy čokolády.

Pegas Pistacchio

Hit letošní sezóny. Pegas Pistacchio je zmrzlina s unikátní měkkou polevou. Tu tvoří pravá pistáciová pasta s kousky pravých pistácií. V téhle zmrzlině pistáciové náhražky nenajdete.

Pegas Caramello

Hit letošní sezóny. Pegas Caramello je zmrzlina s unikátní měkkou polevou. Tu tvoří lahodný karamel s zkaramelizovaných sušenek.

Pegas King Cone

Král mezi kornouty. To je Pegas King Cone! Křupavý kornout s vanilkovou zmrzlinou a pořádnou porcí karamelového toppingu.

Keks!

Legendární Keks je zpátky! Poctivá smetanová zmrzlina vložená mezi unikátní jemnou americkou sušenku. Tuhle novinku musíte opět vyzkoušet.

 

Pribináček v mléčné čokoládě

Populární zmrzka od Pribináčka dostala omlazeného kocourka na obal, ale také novou čokoládovou polevu. Nyní si budete pochutnávat na lahodné mléčné čokoládě na povrchu.

Banán

Vítejte v exotickém pralese. Máme pro vás zmrzlinu s příchutí banánu, s křupavou kakaovou polevou.

Mrož Meruňky

Ovocný hit letošní sezóny! Novinka Mrož Meruňky potěší všechny milovníky poctivé ovocné chuti. Ve zmrzlině najdete 60 % pravých meruněk. Te je již tradičně zalitá křupavou kakaovou polevou.

Mrož Mango

Král mezi sorbety – Mrož Mango nyní i jako minicup. Vychutnejte si chuť pravého vyzrálého manga. Ideální do horkých letních dnů.

Pegas Premium Vanilla

Novinka pro letošní sezónu z kelímkové řady Pegas Premium nese název Vanilla. Zmrzlina pro milovníky poctivé a vysoce kvalitní vanilkové zmrzliny. V zmrzlině najdete 38% podíl smetany, kterou rozvoní a ochutí pravá vanilka. Dokonalost může být tak jednoduchá.

Pegas Premium Banana & Caramel

Druhou novinkou z kelímkové řady Pegas Premium je Banana & Caramel. Konečně zmrzlina, ve které ucítíte a především najdete skutečný banán a ne žádné náhražky. Smetanová zmrzlina s kousky pravého banánu je doplněna o jedinečný máslový karamel. Tato kombinace vás zaručeně dostane.

Mrož Sorbet Hruška Williams

Novinka pro letošní sezónu z řady extra kvalitních sorbetů Mrož. Hruška Williams. Sorbet vytvořený z nejpopulárnější odrůdy hrušek v Česku. Vychutnáte si máslově jemnou chuť vyzrálé sladké hrušky. Kousky hrušky samozřejmě nemohou chybět.