NOVINKY 2023

Každoročně se vás snažíme překvapit chutnými novinkami. Letos rozšiřujeme naši nabídku o nové netradiční kombinace chutí a surovin a na své si přijdou i milovníci české tradice. Můžete se těšit na osvěžující pochoutky plné ovoce.

Pegas Coconut

Pegas Coconut je jedinečná smetanová zmrzlina bez rostlinných tuků. Pravá smetana s příjemným aroma kokosu, to celé v lahodné mléčné čokoládě s kousky pravého kokosu. Chutě jednotlivých ingrediencí se vzájemně propojují a vytváří důmyslnou kombinaci, které naprosto propadnete.

Mrož Maliny

Maliny se vrací! Malinová dřeň vyrobená z více než 60% malin. Pečlivě vybrané ovoce zabalené do sladké polevy. Jednoduché a osvěžující.

Mrož kornout Jahody

Zmrzlinu Mrož si nyní můžete vychutnat i v křupavém kornoutu! Ochutnejte další novinku od jedné z nejpopulárnějších značek zmrzlin u nás.

Mrož kornout jahoda a mango

Cool novinka od Mrože. Mix jahodového a mangového smoothie v křupavém černém kornoutu. Tahle zmrzlina má prostě styl!

Mrož Smoothie jahoda

HIT letošní zmrzlinové sezóny! Unikátní zmrzlina Mrož Smoothie s kousky pravých jahod a plastickou texturou. Tahle zmrzlina vás prostě bude bavit!

Mrož Smoothie mango

HIT letošní zmrzlinové sezóny! Unikátní zmrzlina Mrož Smoothie s kousky pravého manga a plastickou texturou. Tahle zmrzlina vás prostě bude bavit!

Pribináček Mixík

Populární Pribináček Zmrzka se dočkal sourozence. Novinkou pro letošní rok je Pribináček Zmrzka Mixík. Kombinace nejpopulárnějších příchutí vanilky a kakaa potěší nejen nejmladší generaci.

Tobogán meloun

Tak to bude jízda! Další novinkou je Tobogán meloun. Vodová zmrzlina vodní meloun, jablko a čokoládové pecky. A pozor! Pouze 66 kcal.

Tobogán jahoda

Tak to bude jízda! Další novinkou je Tobogán jahoda. Vodová zmrzlina s příchutí jahody, vanilky a jablka. A pozor! Pouze 70 kcal.

Jupík pomeranč

Populární Jupík jako zmrzlina. Vynikající ledové osvěžení do horkých letních dnů. S 20 % ovoce se jedná o bezkonkurenční zmrzlinu v této kategorii.

Jupík cherry cola

Populární Jupík jako zmrzlina. Vynikající ledové osvěžení do horkých letních dnů. S 20 % ovoce se jedná o bezkonkurenční zmrzlinu v této kategorii.

Mrož Sorbet Maliny

Maliny jsou zpátky i jako sorbet! Jednoduše maliny, maliny a maliny! Osvěžte si léto!

Mrož Citron

Citronová zmrzlina od Mrože – osvěžující pochoutka pro horké dny a skvělý doplněk do lehkých letních dezertů. S 15% podílem citronové šťávy.

Tradiční česká zmrzlina - jahoda a vanilka

Lehká zmrzlina s vanilkovou a jahodovou příchutí v balení, na kterém si pochutnáte ve dvou.

Tradiční česká zmrzlina - vanička - vanilková

Populární “té če zetka” je lehká zmrzlina s vanilkovou příchutí v praktickém velkém rodinném balení za skvělou cenu.

 

Tradiční česká zmrzlina - vanička - vanilka a čokoláda

Populární “té če zetka” je lehká zmrzlina s  příchutí vanilky a čokolády v praktickém velkém rodinném balení za skvělou cenu.

Pribináček multipack

To nejlepší v jednom balení. Pribináček Zmrzka vanilka a Pribináček Zmrzka mixík nyní jako praktický multipack.