SPOJENÍ OVOCE A TVAROHU

Díky své přírodní vyvážené chuti se stal Mrož jednou z nejoblíbenějších zmrzlin v České republice a vaši přízeň si uchovává již desítky let. Při výrobě nepoužíváme žádné rostlinné tuky, vodu ani aromata či barviva a pečlivě dbáme na výběr a zpracování ovoce. Dopřejte si zdravou svačinku nejen v horkých letních dnech.

Mrož jahodový v tmavé polevě

Oblíbený tradiční jahodový Mrož ve výborné polevě obsahuje pravý český tvaroh zjemněný smetanou a více než 50 % jahod. Jen poctivé ingredience a pečlivě vybrané ovoce. Žádné rostlinné tuky, voda ani aromata nebo barviva. Odstín barvy Mrože se proto mění v průběhu roku. Zrníčka jahod tam však najdete vždy! Chuť jahod je to nejdůležitější, proto do Mrože vybíráme pouze některé odrůdy. Jahody musí být vyzrálé, sklizené v červnu a rychle zpracované. To proto, aby zmrzlina neztrácela svoji chuť a barvu.


bez lepku

ovoce

Mrož jahodový v bílé polevě

Mrož je jedna z našich nejoblíbenějších zmrzlin, v této podobě zahalená do bílé polevy. Za jeho typickou chuť vděčíme porci poctivého českého tvarohu zjemněného smetanou a více než 50% pečlivě vybraných vyzrálých jahod. Chuť jahod je to nejdůležitější, proto do Mrože vybíráme pouze některé odrůdy. Jahody musí být vyzrálé, sklizené v červnu a rychle zpracované. To proto, aby zmrzlina neztrácela svoji chuť a barvu.


bez lepku

ovoce

Mrož Jahody

Jahodová dřeň vyrobená z více než 60% zralých, sladkých jahod. Pečlivě vybrané ovoce zabalené do sladké polevy. Jednoduché a osvěžující.

 


bez lepku

ovoce

Mrož Maliny

Maliny se vrací! Malinová dřeň vyrobená z více než 60% malin. Pečlivě vybrané ovoce zabalené do sladké polevy. Jednoduché a osvěžující.

Mrož Smoothie Mango

HIT letošní zmrzlinové sezóny! Unikátní zmrzlina Mrož Smoothie s kousky pravého manga a plastickou texturou. Tahle zmrzlina vás prostě bude bavit!

Mrož Smoothie Jahoda

HIT letošní zmrzlinové sezóny! Unikátní zmrzlina Mrož Smoothie s kousky pravých jahod a plastickou texturou. Tahle zmrzlina vás prostě bude bavit!

Mrož kornout jahoda

Zmrzlinu Mrož si nyní můžete vychutnat i v křupavém kornoutu! Ochutnejte další novinku od jedné z nejpopulárnějších značek zmrzlin u nás.

Mrož kornout jahoda a mango

Cool novinka od Mrože. Mix jahodového a mangového smoothie v křupavém černém kornoutu. Tahle zmrzlina má prostě styl!

Mrož jahodová dřeň

Milujete tradiční zmrazenou ovocnou dřeň v kelímku? Přidali jsme ještě více zralých jahod a vylepšili složení, aby byl váš požitek ještě ovocnější. Dřeň nyní obsahuje 60% jahod a představuje zdravou a osvěžující svačinku nejen v horkých dnech.


s ovocem

Mrož Mango

Král mezi sorbety – Mrož Mango nyní i jako minicup. Vychutnejte si chuť pravého vyzrálého manga. Ideální do horkých letních dnů.


s ovocem

Mrož Sorbet Mango

Exotická chuť manga je to pravé osvěžení pro letošní sezónu! Jednoduše ovoce, bez kompromisů…


s ovocem

Mrož Sorbet jahoda

Nová řada Mrožích sorbetů je vytvořená pro horké letní dny. Jednoduše jahody, jahody a jahody! Osvěžte si léto!


s ovocem

Mrož Sorbet Hruška Williams

Novinka pro letošní sezónu z řady extra kvalitních sorbetů Mrož. Hruška Williams. Sorbet vytvořený z nejpopulárnější odrůdy hrušek v Česku. Vychutnáte si máslově jemnou chuť vyzrálé sladké hrušky. Kousky hrušky samozřejmě nemohou chybět.


s ovocem

Mrož Sorbet Maliny

Maliny jsou zpátky i jako sorbet! Jednoduše maliny, maliny a maliny! Osvěžte si léto!

Mrož citron

Citronová zmrzlina od Mrože – osvěžující pochoutka pro horké dny a skvělý doplněk do lehkých letních dezertů. S 15% podílem citronové šťávy.

Mrož Jahodový s tvarohem

Oblíbený Mrož jahodový v rodinném balení má vše, co máte rádi. Vanička obsahuje pořádnou porci šťavnatých jahod zjemněných tvarohem a smetanou.


bez lepku

ovoce

Mrož Černý rybíz s tvarohem

Nechte se unést chutí i omamnou vůní tvarohové zmrzliny, která si skvěle rozumí s aromatickým a sladce trpkým černým rybízem.


bez lepku

ovoce