OBJEV PŘÍBĚH PEGASE

Prémiová řada zmrzlin Pegas je určená všem milovníkům smetanových zmrzlin zalitých v křupavé čokoládové polevě. Neobsahuje žádný rostlinný tuk, ale pouze pravou smetanu. Ta v kombinaci s dalšími ingrediencemi jako je čokoláda, oříšky nebo ovoce zaručuje lahodný zážitek pro každého.

Pegas Premium Almond

Pegas Almond je jedinečná smetanová zmrzlina bez rostlinných tuků. Sladká smetana provoněná jemnou vanilkou je zalitá do čokolády s mandlemi. Chutě jednotlivých ingrediencí se vzájemně propojují a vytváří důmyslnou kombinaci, které naprosto propadnete.


se smetanou

bez lepku

Pegas Premium White

Pegas White je jednou z novinek z řady Pegas Premium. Lahodná smetana provoněná pravou vanilkou je zalitá do jemné bílé čokolády. Chutě jednotlivých ingrediencí se vzájemně propojují a vytváří důmyslnou kombinaci, které naprosto propadnete. Naše zmrzliny jsou označeny certifikátem Rainforest Alliance, kdy splňujeme parametry pro výrobu kakaových produktů.


se smetanou

bez lepku

Pegas Premium Chocolate

Zmrzlina pro opravdové milovníky čokolády té nejvyšší kvality.


se smetanou

bez lepku

Pegas Premium Caramel & glazed hazelnut

Pegas Caramel & Glazed Hazelnut je další novinkou z řady zmrzlin Pegas Premium. Lahodný smetanový krém plný karamelu, který je zalitý v mléčné čokoládě s pořádnou porcí glazovaných ořechů. Chutě jednotlivých ingrediencí se vzájemně propojují a vytváří důmyslnou kombinaci, které naprosto propadnete. Naše zmrzliny jsou označeny certifikátem RF, kdy splňujeme parametry pro výrobu kakaových produktů.

Pegas Premium Coconut

Pegas Coconut je jedinečná smetanová zmrzlina bez rostlinných tuků. Pravá smetana s příjemným aroma kokosu, to celé v lahodné mléčné čokoládě s kousky pravého kokosu. Chutě jednotlivých ingrediencí se vzájemně propojují a vytváří důmyslnou kombinaci, které naprosto propadnete.

Pegas Premium Almond

Rodinné balení jedné z nejoblíbenějších zmrzlin Pegas Premium Almond v novém obalu! Stále je plný smetanové zmrzliny s čokoládovým toppingem a kousky mandlí. Smetanový základ provoněný pravou vanilkou nedává žádný prostor rostlinným tukům – jen pravé ingredience a žádné náhražky.


se smatanou

Pegas Premium Vanilla

Novinka pro letošní sezónu z řady Pegas Premium. Smetanový základ provoněný pravou vanilkou nedává žádný prostor rostlinným tukům – jen pravé ingredience a žádné náhražky.


se smetanou

bez lepku

Pegas Premium Belgian Chocolate

Novinkou mezi rodinnými vaničkami je Pegas Premium Belgian Chocolate. Čokoládová zmrzlina s kousky pravé belgické čokolády vykouzlí úsměv na rtech nejen milovníkům čokoládových dezertů, ale i každému, kdo si chce užít jedinečný smetanovo-čokoládový zážitek.


se smatanou

Pegas Premium Caramel & Glazed Hazelnuts

Novinka pro letošní sezónu z řady Pegas Premium. Lahodný smetanový základ s karamelem nedává žádný prostor rostlinným tukům – jen pravé ingredience a žádné náhražky. Základ jsme doplnili o mléčnou čokoládu a pořádnou porci glazovaných lískových oříšků. Navíc podporujeme udržitelné pěstování kakaa, a tak naše zmrzlina splňuje certifikaci Rainforest Alliance.


ze smetany

bez lepku

Pegas Premium Banana & Caramel

Druhou novinkou z kelímkové řady Pegas Premium je Banana & Caramel. Konečně zmrzlina, ve které ucítíte a především najdete skutečný banán a ne žádné náhražky. Smetanová zmrzlina s kousky pravého banánu je doplněna o jedinečný máslový karamel. Tato kombinace vás zaručeně dostane.

Pegas Premium vanilka

Křehký kornout plný vanilkové zmrzliny s čokoládovým přelivem a oříškovým posypem. Hlavní složkou oblíbeného světle žlutého krému je sladká smetana a voňavá vanilka. Díky nim je chuť zmrzliny lahodná, jemná a opravdová. Žádné rostlinné tuky, jen pravá smetana.

 


se smatanou

v kornoutu

Pegas Premium čokoláda

Prémiová čokoládová zmrzlina obsahuje ty nejlepší ingredience a žádné rostlinné tuky. Vášnivou čokoládu zjemnila smetana a v křehkém kornoutu se proměnila v rafinovanou nevinnost. Čokoládový přeliv posypaný oříšky je završením čokoládového opojení.


se smetanou

v kornoutu

Pegas PREMIUM Jahoda

Milujeme sladké a šťavnaté jahody. Patří k létu stejně jako zmrzliny. Pořádnou porci jahod jsme tentokrát zamíchali do smetanové zmrzliny a vznikl nový lahodný kornout Pegas Premium Strawberry. V této zmrzlině najdete jen smetanu, žádný rostlinný tuk.


se smetanou

v kornoutu

Pegas King Cone

Král mezi kornouty. To je Pegas King Cone! Křupavý kornout s vanilkovou zmrzlinou a pořádnou porcí karamelového toppingu.

Pegas Pistacchio

Hit letošní sezóny. Pegas Pistacchio je zmrzlina s unikátní měkkou polevou. Tu tvoří pravá pistáciová pasta s kousky pravých pistácií. V téhle zmrzlině pistáciové náhražky nenajdete.

Pegas Caramello

Hit letošní sezóny. Pegas Caramello je zmrzlina s unikátní měkkou polevou. Tu tvoří lahodný karamel s zkaramelizovaných sušenek.