OBJEV PŘÍBĚH PEGASE

Prémiová řada zmrzlin Pegas je určená všem milovníkům smetanových zmrzlin zalitých v křupavé čokoládové polevě. Neobsahuje žádný rostlinný tuk, ale pouze pravou smetanu. Ta v kombinaci s dalšími ingrediencemi jako je čokoláda, oříšky nebo ovoce zaručuje lahodný zážitek pro každého.

Pegas Premium Almond

Pegas Almond je jedinečná smetanová zmrzlina bez rostlinných tuků. Sladká smetana provoněná jemnou vanilkou je zalitá do čokolády s mandlemi. Chutě jednotlivých ingrediencí se vzájemně propojují a vytváří důmyslnou kombinaci, které naprosto propadnete.


se smetanou

bez lepku

Pegas Premium White

Pegas White je jednou z novinek z řady Pegas Premium. Lahodná smetana provoněná pravou vanilkou je zalitá do jemné bílé čokolády. Chutě jednotlivých ingrediencí se vzájemně propojují a vytváří důmyslnou kombinaci, které naprosto propadnete. Naše zmrzliny jsou označeny certifikátem UTZ, kdy splňujeme parametry pro výrobu kakaových produktů.


se smetanou

bez lepku

Pegas Premium 3CHOCO

Smetana a čokoláda je nesmrtelná kombinace. Ale vyzkoušeli jste někdy smetanu a hned tři druhy čokolády? Pod krustou bílé čokolády se ukrývá mléčná a hořká čokoláda zjemněná pravou smetanou. Kdo miluje čokoládu, ten této trojkombinaci bezhlavě propadne. Jen pravá čokoláda a smetana, bez rostlinných tuků.


se smetanou

bez lepku

Pegas Premium Strawberry

Pegas Strawberry je jednou z novinek z řady Pegas Premium. Lahodná smetanovo jahodová zmrzlina, která je zalitá do jemné mléčné čokolády s kousky jahod. Chutě jednotlivých ingrediencí se vzájemně propojují a vytváří důmyslnou kombinaci, které naprosto propadnete. Naše zmrzliny jsou označeny certifikátem UTZ, kdy splňujeme parametry pro výrobu kakaových produktů.


se smetanou

bez lepku

Pegas Premium Almond

Rodinné balení jedné z nejoblíbenějších zmrzlin Pegas Premium Almond v novém obalu! Stále je plný smetanové zmrzliny s čokoládovým toppingem a kousky mandlí. Smetanový základ provoněný pravou vanilkou nedává žádný prostor rostlinným tukům – jen pravé ingredience a žádné náhražky.


se smatanou

Pegas Premium White

Novinka pro letošní sezónu z řady Pegas Premium. Smetanový základ provoněný pravou vanilkou nedává žádný prostor rostlinným tukům – jen pravé ingredience a žádné náhražky. To celé v kombinaci s bílou čokoládou, která splňuje certifikaci UTZ.


se smetanou

bez lepku

Pegas Premium Belgian Chocolate

Novinkou mezi rodinnými vaničkami je Pegas Premium Belgian Chocolate. Čokoládová zmrzlina s kousky pravé belgické čokolády vykouzlí úsměv na rtech nejen milovníkům čokoládových dezertů, ale i každému, kdo si chce užít jedinečný smetanovo-čokoládový zážitek.


se smatanou

Pegas Premium Strawberry Shake

Kdo by neměl rád namražený jahodový shake? Nyní si ho můžete vychutnat do sytosti v rodinném balení doma i na cestách. Pouze pravá smetana a kousky jahod, pouze poctivé ingredience a žádné náhražky.


se smatanou

Pegas Premium Caramel & Glazed Hazelnuts

Novinka pro letošní sezónu z řady Pegas Premium. Lahodný smetanový základ s karamelem nedává žádný prostor rostlinným tukům – jen pravé ingredience a žádné náhražky. Základ jsme doplnili o mléčnou čokoládu a pořádnou porci glazovaných lískových oříšků. Navíc podporujeme udržitelné pěstování kakaa, a tak naše zmrzlina splňuje certifikaci UTZ.


ze smetany

bez lepku

Pegas Premium Dark Cherry

Poslední novinkou z řady Pegas Premium je zmrzlina s názvem Dark Cherry. Lahodný smetanový základ nedává žádný prostor rostlinným tukům – jen pravé ingredience a žádné náhražky. Základ jsme doplnili o mléčnou čokoládu a pořádnou porci černých třešní. Navíc podporujeme udržitelné pěstování kakaa, a tak naše zmrzlina splňuje certifikaci UTZ.


ze smetany

bez lepku

Pegas PREMIUM Strawberry

Milujeme sladké a šťavnaté jahody. Patří k létu stejně jako zmrzliny. Pořádnou porci jahod jsme tentokrát zamíchali do smetanové zmrzliny a vznikl nový lahodný kornout Pegas Premium Strawberry. V této zmrzlině najdete jen smetanu, žádný rostlinný tuk.


se smetanou

v kornoutu

Pegas Premium vanilka

Křehký kornout plný vanilkové zmrzliny s čokoládovým přelivem a oříškovým posypem. Hlavní složkou oblíbeného světle žlutého krému je sladká smetana a voňavá vanilka. Díky nim je chuť zmrzliny lahodná, jemná a opravdová. Žádné rostlinné tuky, jen pravá smetana.


se smatanou

v kornoutu

Pegas Premium čokoláda

Prémiová čokoládová zmrzlina obsahuje ty nejlepší ingredience a žádné rostlinné tuky. Vášnivou čokoládu zjemnila smetana a v křehkém kornoutu se proměnila v rafinovanou nevinnost. Čokoládový přeliv posypaný oříšky je završením čokoládového opojení.


se smetanou

v kornoutu